Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

 

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde Kalite hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

 

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, bilgi teknolojileri sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha teknolojik ortamlar hazırlıyoruz.

 

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de teknolojik yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

  

Net-Dia Yazılım Bilişim E-ticaret Hizmetleri Danışmanlığı olarak ülkemizde; bulut teknolojisi üzerinde yeni nesil kurumsal yönetim sisteminin çözüm ortağıdır. Aynı zaman Ticimax e-ticaret plat formu çözüm ortağı olarak faaliyet göstermektedir. Bu tecrübemize istinaden kendi e-ticaret hizmetlerini devreye almıştır.

 

Kozmetik Medikal Net-Dia Yazılımın markasıdır. Kozmetikmedikal.com üzerinden sektörel bireysel ve kurumsal çözüm sunmakta olup aynı zamanda pazaryeri imkanıda sağlamaktadır.