İptal iade koşulları

 

Kozmetikmedikal.com  Sanal Mağaza'da satışa sunulan güzellik ürünlerinin fotoğraflarından çok daha güzel olduklarını, elinize aldığınızda siz de göreceksiniz

 

 

 

 

Bununla birlikte, Sanal Mağaza'dan satın aldığınız ürünleri teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde paketi açılmadan iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz. 

 

 

 

 

Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının Kozmetikmedikal.com 'ye 14 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir.Bildirim için iletişim formu'nu kullanabilirsiniz.

 

 

 

Kozmetikmedikal.com  üzerinden satın alınan ürünleri 14 günlük bu süre zarfında Web sitemize değişim yapmak istediğinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.  

 

 

 

Değişim yapılabilmesi için ürünün kullanılmamış olması ve üründe herhangi bir hasar olmaması gerekmektedir.

 

 

 

 

Kozmetikmedikal.com 'den onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır.

 

 

 

 

Tüketicinin çok özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda tüketici cayma hakkını kullanamaz.

 

 

 

 

İade etmek istediğiniz siparişlerinizin, size gönderilen şekliyle, ürün, fatura, irsaliye, sertifika, sigorta formları ve varsa hediye ürünlerle birlikte eksiksiz olarak, size bildireceğimiz adrese gönderilmesi gerekmektedir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin KDV'si ve varsa diğer yasal yükümlülükleri iade edilmez.

 

 

 

 

İadenin ulaşmasının ardından ürünlerin bedeli sipariş kredi kartı kullanılarak verildiyse kredi kartına, havale/EFT yoluyla verildiyse banka hesabına iade edilir.

 

 

 

Shop&Miles Hediye Çeki kullanılarak yapılan alışverişlerde iade kabul edilmemektedir.

 

 

 

 

Shop&Miles Hediye Çeki ile alınan ürünleri  Kozmetikmedikal.com  üzerinden beğenmiş olduğunuz farklı bir ürün ile değiştirebilirsiniz.